הפעלות ימי הולדת

ימי הולדת זה אנחנו

ימי הולדת לילדים

מקרוני הפקות עושה לכם מאסטר שף של יומולדת

הפעלה מלהיבה ומהנה המתאימה במיוחד לימי הולדת

כל החברים מכינים ביחד ארוחת שף והשמחה גדולה

:אנו מגיעים אליכם עם

מטבח נייד

עמדת עבודה לכל משתתף

צוות של מפעילים מנוסים

מוסיקה והרבה שמחה והתלהבות

הילדים מכינים בעצמם ארוחת שף לילד/ת יום ההולדת והשמחה רבה

 

-לכל גיל, פעילות שונה המתאימה ליכולות הילדים

יום הולדת לקטנטנים 

סדנת בישול כמו לגדולים

יום הולדת לכיתת א-ב  

חוויה מלהיבה, הכנת מאכלים מכל העולם

יום הולדת לכיתות ג-ו 

עושים שוק, כולם מבשלים כמו בתכנית מאסטר שף

לבנות בלבד- גילאי 7-13 

סדנת בישול איטלקי לבנות אצלכם במטבח

תמונות מימי ההולדת שלנו

ימי הולדת לילדים

אין ספק כי בשנים האחרונות תחום ימי ההולדת הפך להיות הרבה יותר רחב ממה שהוא היה בעבר. בשנים האחרונות הורים משקיעים רבות במסיבות יום ההולדת לילדים, בין אם בשל רצון להעניק לילד את הטוב ביותר ואת המסיבה עליה הוא חולם ובין אם לחץ חברתי גם משפיע על ההחלטה שלהם.

אם אתם רוצים לארגן ימי הולדת לילדים מיוחדים, ימי הולדת אשר לא יאלצו אתכם להתארגן לכך כמה חודשים מראש ולהוציא אלפי שקלים על מסיבה אחת, אנו מציעים לכם פתרון אשר יהפוך את יום ההולדת של הילד או הילדה שלכם לשונה, מושקע, מיוחד, מרשים ומהנה, והכל בקלות ובמחירים משתלמים.

אנו מציעים ימי הולדת לילדים הכוללים סדנאות בישול ואפיה ומגוון פעילויות מהנות המתאימות לטווח רחב של גילאים, כך שתוכלו לשלב במסיבה שלכם את הסדנה המתאימה ולהפוך אותה למיוחדת ומרשימה בקלות רבה.

 

התאמה לגילאי הילדים במסיבה

כאשר אנו מבצעים ימי הולדת לילדים אנו מקפידים לבצע התאמה של ההפעלה לגילאי הילדים במסיבה, גם מבחינת יכולת ההבנה וההשתתפות שלהם וכמובן, גם מבחינת בטיחות. חשוב מאוד לבצע את ההתאמה הזו אשר תאפשר לכם לדעת האם הילדים באמת יוכלו ליהנות מההפעלה במסיבת יום ההולדת, או שהם יתקשו בכך.

כמובן, אנו מציעים פעילויות המתאימות לטווח גילאים רחב כך שגם אם במסיבת יום הולדת של ילדים קטנים יחסית יהיו גם ילדים גדולים יותר, גם הם יוכלו להשתתף בפעילות וליהנות ממנה ללא כל בעיה.

 

אופי הפעילות

כמובן, אנו מציעים מגוון רחב מאוד של סדנאות, ומאפשרים לילדים להגיע למגוון רחב מאוד של תוצרים שונים, בין אם זה בתחום הבישול ובין אם בתחום האפיה. פעילויות אלו יכולים להתאים לכם לקונספט יום ההולדת כך שתוכלו להתאים את המאכל אותו אופים או מבשלים לסגנון המסיבה וכך להעניק חוויה שלמה ומרשימה יותר עבור כל המשתתפים.

 

בנוסף, אנו משלבים בחלק הראשון של הפעילות למידה על הבטיחות ועל העבודה במטבח, דבר שחשוב ללמוד בכל גיל וכאשר הוא מגיע בצורה חוויתית כמו ביום הולדת, הוא הרבה יותר נזכר ומתקבל בברכה אצל הילדים.