יום הולדת לגיל 11 - איך כדאי לחגוג

יום הולדת זה אירוע משמח ומרגש וכיף לחגוג אותו כל שנה מחדש. אם אתם מתכננים יום הולדת לגיל 11, ייתכן שאתם מעט מתלבטים מה הדרך הכי נכונה לחגיגה. תנו לנו לנסות לעזור לכם!


יום הולדת לגיל 11 - רעיונות לפעילות
יום הולדת לגיל 11 - רעיונות

מה מייחד חגיגת יום הולדת לגיל 11?

בגיל 11 המסיבה צריכה להיות לא ילדותית מדי משום שזה גיל בו הם מתקרבים לגיל העשרה והם נמצאים איפשהוא בין גיל הילדות לגיל ההתבגרות, ולכן החגיגה צריכה להיות בהתאם. מה שכן, בגיל זה, האופי שלהם כבר הרבה יותר מגובש והם כבר יודעים מה הם אוהבים ומה הם לא. למעשה, תכנון מסיבת יום הולדת לגיל 11 יכולה להיות פשוטה יותר בשל העובדה שייתכן שירצו לחגוג את יום הולדתם בקרב חברים קרובים בלבד ולא כל הכיתה. קבוצה מצומצמת של חברים קרובים עם תחומי עניין משותפים או דומים, מאפשרת יום שלם של חגיגות או בילוי אטרקטיבי וייחודי, ומקלה עלינו, ההורים, את התכנון.


רעיונות לפעילות יום הולדת לגיל 11

פעילויות תחרותיות

פעילויות תחרותיות הן רעיון מופלא לחגוג יום הולדת. תחרות מוסיפה אדרנלין ורוח ספורטיבית ואם הילד שלכם אוהב פעילויות אקטיביות, זה התשובה עבורכם.

אפשר לקחת את הילדים למשל לפיינטבול. בנים במיוחד, אוהבים משחקי פעולה ומשחקי קרבות. פיינטבול מאפשר להם להרגיש בשדה הקרב ליום אחד בשילוב של כיף וצחוק. אם אכן זאת אופציה שתרצו ליישם - וודאו עם המקום שאתם רוצים להגיע אליו שאכן הכניסה מותרת לגיל 11.

רעיון נוסף הוא ללכת לקארטינג. מתאים לילדים שאוהבים תחרות ומכוניות. אפשר לשלב את זה עם ארוחה או טיול ולהפוך את יום ההולדת ליום של כיף צרוף.

פעילויות של כיף והנאה לכולם

אם אתם מעוניינים בפעילויות פחות תחרותיות ויותר להנאה, אפשר להציע לילד ללכת לספארי, שם תוכלו להיעזר במדריך שילמד את הילד וחבריו קצת על בעלי חיים. אופציה נוספת היא לקחת את כולם לפארק שעשועים שזה בעצם גן עדן לילדים (וגם למבוגרים :). אפשר לארגן הסעה או להעזר בכמה הורים, ולהסיע את כולם ליום בפארק שעשועים. שם כל ילד יכול למצוא מתקן שמתאים לו בין אם הוא אוהב מתקנים "מפחידים" ובין או הוא טיפוס של גלגל ענק.

אם הילדים שלכם יותר מופנמים או יותר בקטע של פעילויות שקטות, אפשר להציע להם ערב של סרט ופיצה. תארגנו את כל החברים הקרובים של ילד יום ההולדת ותזמינו להם כרטיסים לקולנוע. תנסו לעשות זאת עם קופונים של אחד פלוס אחד או להגיע ביום של מבצעים על כרטיסי קולנוע.

יום הולדת בבית או בחצר

אם החלטתם שאתם רוצים לחגוג יום הולדת במקום אחד כמו בית, בית ספר או בפארק קרוב לביתכם, ישנן דרכים לשדרג את המאורע מעבר לטקס כיבוי נרות עוגה וכמה שירים. תמיד תוכלו להזמין מפעיל ליום הולדת שתפקידו להעביר פעילות למשך מספר שעות בהתאם לאופי הילד ולאופי המסיבה. תוכלו להזמין מפעיל שבעיקר מופיע כמו קוסם או סטנדאפיסט, ותוכלו גם להזמין מפעיל יותר אקטיבי שמעביר סדנת מחנאות או סדנת בישול ועוד.

יום הולדת לגיל 11
סדנת בישול לילדים ונוער - מקרוני

פוסטים אחרונים

הצג הכול