יום הולדת לגיל 12 - הפעלה לבת מצווה - כך תחגגו השנה


יום הולדת לגיל 12 - לא ״עוד יומולדת״

יום הולדת הוא סיבה טובה לחגיגה לא משנה באיזה גיל, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שגיל 12, בת מצווה אצל בנות, דורש מסיבה גדולה ואירוע מיוחד. יום הולדת לגיל 12 מסמל אצל בנות, את המעבר מילדות לבגרות ואין דרך נפלאה מלחגוג את זה עם המשפחה הקרובה וכל החברים. מה גם, שמדובר בכיתה ו' וזאת השנה האחרונה בבית הספר היסודי, ולכן זאת הזדמנות טובה למסיבות כיתה לפני שנפרדים מכמה חברים לחטיבות ביניים שונות.


אז מה עושים בבת-מצווה

הרבה דברים השתנו מאז שהיינו ילדים. פעם היינו עורכים בת מצווה באיזה אולם, באיזה שהוא שלב כלת האירוע הייתה אומרת כמה דברים וכך גם הוריה, לפעמים גם סרטון נחמד ואז ריקודים. היום, הרעיונות לבת מצווה מקורית ומדהימה לא נגמרים.

בת מצווה חוגגים פעם אחת ולכן זאת הזדמנות נהדרת להגשים לבנות שחוגגות את החלומות הכי פרועים.

לכן, רבות הילדות שבוחרות להקליט שיר ולהיכנס על שטיח אדום בשירה מרגשת או ללכת לכוריאוגרפית שתכין ריקוד כמו בקליפ של MTV. פשוט להרגיש כוכבות ליום אחד.אך לא כל מסיבות בת המצווה נערכות באולם ויש כאלה שפחות מתחברות לשואו של כוכבים מול קהל. בנות שפחות אוהבות את אור הזרקורים אבל עדיין רוצות לחגוג עם כל החברים והחברות, יעדיפו פעילויות אטרקטיביות ומרתקות אחרות כמו למשל סדנת בישול לבת מצווה, חדר בריחה, מירוץ מכשולים ועוד.

אם מדובר בקבוצה של בנות בלבד, נהוג ללכת איתן ליום ספא, טיפולי יופי, סדנת סטיילינג, סדנת איפור וכו'.


לא פשוט יותר לחזור לחו״ל?

נכון, מקובל לעיתים לוותר על מסיבה גדולה ולהשתמש בכסף הזה לטיול בחוץ לארץ. היתרונות הוא שהילדה יכולה לראות עולם ולהנות מזמן איכות עם המשפחה. מה שכן, חשוב לוודא עם הילדה מה היא הייתה רוצה, שהרי זה היום המיוחד שלה. בכל זאת, מדובר בשנה האחרונה לבית הספר היסודי, וייתכן כי חשוב לה לערוך מסיבה גדולה עם כל החברים שליוו אותה ביסודי.

שבו עם הילדה ותתייעצו איתה איך היא הייתה רוצה לחגוג את בת המצווה שלה.הזמנת מפעיל לבת מצווה

אם בחרתם לחגוג במסיבה גדולה, חשוב שתבחרו נושא שבו תתרכז ההפעלה המרכזית. לא משנה איך בחרתם לחגוג את מסיבת בת המצווה, אף אחד לא מצפה ממכם להכין תוכנית אומנותית מפוארת או לרתק כיתה שלמה של ילדים בני 12 במשך כמה שעות.

הזמנת מפעיל ליום הולדת נהוג גם בגיל הזה אך חשוב באמת להתאים את הפעילות לגיל ולאופי הילדים. כשאנחנו מחפשים מפעיל יום הולדת לגיל 12 חשוב שנשים לב לבחור בפעילות שונה ומאתגרת כמו למשל סדנת אפייה או הפעלה מרתקת על מדע.

בחירה נכונה של מפעיל ונושא הפעילות יכולים להבטיח לכם יום הולדת שגם כלת בת המצווה לא תשכח וגם חבריה לכיתה לא ישכחו.