top of page
סדנת בישול לקבוצות-6 .webp

הזמינו סדנת בישול ליום הולדת

מחפשים הפעלת יום הולדת מיוחדת, שמחה ובלתי נשכחת?

אנחנו כנראה צריכים לדבר!

צרו עמנוו קשר, ונתפור לכם את האירוע המושלם!

יום הולדת לגיל 9 - ההפעלה המושלמת לילדים

אירוע יום הולדת הוא מרגש ומלא בשמחה והנאה, והדבר נכון עוד יותר, כשמדובר בילדים.

ילדים בגיל בית הספר היסודי, נרגשים לקראת יום הולדתם, בו יוכלו לבלות עם כל חבריהם וכל תשומת הלב של הנוכחים תהיה מופנית אליהם.

אז איך תחגגו להם עם החברים בצורה מהנה ובלתי נשכחת? התשובה בפנים!

ייום הולדת לגיל 9 - הפעלות מומלצות
יום הולדת לגיל 9 - ההפעלה המושלמת

ילדים, כמו המבוגרים, אוהבים לחגוג עם חברים, להיות במרכז המסיבה ולבקש משאלה. לכן, מסיבות יום הולדת עם הכיתה הן דבר נפוץ ומקובל כדי לחגוג יום הולדת. בכיתה ג', הילדים כבר מכירים את חבריהם לכיתה ומבחינה התפתחותית, לרוב יודעים גם קרוא וכתוב, ולכן יש יותר אפשרויות להפעלות באירוע. על מנת להפיק ולתכנן את האירוע בצורה המיטבית, רצוי לתת את הדעת לגבי מספר דברים:

תכנון יום הולדת 9

כשרוצים לארגן יום הולדת לגיל 9, חשוב שנוודא מראש את התאריכים הנכונים לחגיגה. כך נוכל לוודא שהתאריך מתאים לשאר הכיתה ולא מתנגש עם ימי הולדת של ילדים אחרים בכיתה. במידה וכן, אפשר או להזיז או לחבר ימי הולדת ביחד - אם מדובר בחברים קרובים ובהסכמת ילדי יום ההולדת והוריהם כמובן.

בעיה מוכרת נוספת בגילאים האלו מתעוררת בקרב ילדים אשר נולדו בחופש הגדול. במקרה זה, אפשר לחגוג לילד בתאריך יום הולדתו עם המשפחה וחברים קרובים, ולארגן מסיבת יום הולדת בשבוע הראשון ללימודים או בשבוע האחרון ללימודים.

אם אתם בקשר רציף עם המורה והורי התלמידים, אפשר לנסות גם לארגן חגיגה בתאריך שנופל על החופש הגדול. רק לקחת בחשבון שחלק מהמשפחות צפויות להיות בחופשה, ולפני שסוגרים את כל הפרטים, יש לוודא שמספיק ילדים יגיעו כדי להבטיח לילד או ילדת יום ההולדת מסיבה חוויתית וכיפית עם כל החברים.

מיקום האירוע צריך להכיל את כמות המשתתפים אך בחירתו תלויה גם בעונה. בחודשי הקיץ החמים, יש לבחור מקום סגור או מקום מוצל. אם בחרתם בפארק או יער, לא לשכוח להצטייד בהרבה מים ולדאוג שהילדים אכן שותים.

בחודשי החורף, במידה וצפוי לרדת גשם, אפשר לסגור סטודיו או אולם, או אפילו לבקש לחגוג בכיתה בבית הספר. אם לא צפוי גשם חזק מדי או רוחות פרצים, אפשר לארגן סוכך נגד גשם כדי שאם יפתיעו אותנו משקעים באמצע, הפעילות תמשיך כרגיל.

הזמינו מפעיל ליום הולדת!

ארגון יום הולדת לגיל 9 יכול להיות כרוך בהרבה עבודה ובחינה של ההורים לגבי מה הכי טוב לילד ולגיל. לכן, הזמנת מפעיל ליום הולדת הוא דבר שמומלץ להשקיע בו כדי להפיק אירוע יום הולדת בלתי נשכח.

כשמזמינים מפעיל ליום ההולדת, מומלץ לשתף את הילד או הילדה החוגגים, בבחירה של המפעיל. צריך שלילד ולמפעיל תהיה כימיה ושמרכז האירוע יהיה ילד יום ההולדת ולא המפעיל. חשוב באמת לבחור מישהו מקצועי וכריזמטי שיארגן פעילות שמתאימה לאופי הילד, אופי הכיתה והכי חשוב, תתאים ליכולות ולרצונות של גיל 9, כדי שכל הכיתה תהנה מאירוע חברתי מוצלח ומעניין.


הסדנאות והמפעילים של מקרוני

אנחנו במקרוני מציעים לילדים החוגגים יום הולדת 9 סדנת בישול מדהימה ומיוחדת, המתאימה לחגיגה עם כל הכתה. הסדנה יכולה להתקיים בבית, בחצר, באולם או סטודיו - בפנים או בחוץ, ולכן היא בעצם מתאימה לכל עונה ולכל מזג אוויר.

במהלך הסדנה הילדים לומדים להכין פסטה משלב הבצק, הם משתמשים במכונת פסטה אמיתית, ויוצרים פטוצ׳יני בשלושה צבעים. הם לומדים להכין רטבים מיוחדים, פיצות סלטים וקינוח!

בסיום החגיגה הם יושבים לארוחת יום הולדת מפנקת וחגיגית.

את הסדנה מנחים מפעילים מנוסים, אשר יודעים ללמד, להנחות, לנווט ולהרים את האווירה ולהעצים את הילד החוגג יום הולדת.חוגגים בקרוב? צרו עמנו קשר ונתאים לכם את האירוע המושלם!

Comments


הפעלות הבישול שלנו ליום הולדת

bottom of page